My logo

JĘZYKI ŚWIATA

Niemiecki | Hiszpański | Włoski | Francuski

sprawdź co potrafisz


Niemieckiego, hiszpańskiego czy włoskiego uczymy również metodą BEZPOŚREDNIĄ!

dowiedz się więcej o metodzie

Niemiecki

Kursy języka niemieckiego

Nauka języka niemieckiego w British School ma miejsce na kursach ogólnych, na poziomach od A1 do C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Oferujemy różne typy kursów niemieckiego (m.in. kursy roczne – zajęcia odbywają się wtedy jeden lub dwa razy w tygodniu) oraz naukę wakacyjną. Po niemiecku słuchacze mówią od pierwszych zajęć. Przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych z języka niemieckiego. Maturzystów zapraszamy na przygotowania do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego.

 

Włoski

Kursy języka włoskiego

Nauka języka włoskiego w British Schoolma miejsce na kursach ogólnych na poziomach od A1 do C1 według Europejskiego systemu Opisu Kształcenia Językowego. Oferujemy różne typy kursów, m.in. kursy roczne włoskiego(zajęcia odbywają się wtedy jeden lub dwa razy w tygodniu) oraz naukę wakacyjną. W British School słuchacze mówią po włosku już od pierwszych zajęć, ćwicząc praktyczne zwroty i komunikaty.

 

Hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego

Nauka języka hiszpańskiego jest coraz bardziej popularna i chętnych do nauki wciąż przybywa. Dlatego też w ofercie British School oferujemy kursy języka hiszpańskiego (ogólnego) na poziomach od początkującego (A1) do średnio-wyższego (B2).

Na kursy hiszpańskiego zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Główny nacisk w procesie nauczania kładziemy na mówienie, sprawne komunikowanie się w tym języku w codziennych sytuacjach. Uczymy poprzez „działanie”, stwarzanie autentycznych sytuacji, kiedy trzeba się porozumieć, wykonać polecenie, odpowiedzieć na pytanie. Jak zawsze w przypadku nauki – regularność i wytrwałość są kluczem do celu.

 

Francuski

Kursy języka francuskiego

W British School uczymy języka francuskiego dzieci w wieku szkolnym, młodzież oraz dorosłych. Głównym celem nauczania jest ograniczenie barier w mówieniu i praktyczne wykorzystanie języka francuskiego od pierwszych chwil nauki. Znajomość zasad gramatycznych, jakkolwiek ważna, nie jest kluczowym elementem jego poznawania.

Nauka języka francuskiego na naszych kursach odpowiada poziomom biegłości językowej wg Rady Europy, czyli klasyfikacji CEFR: od A1 (początkujący) po B2 (średni wyższy). Oferujemy także indywidualne kursy francuskiego, odpowiadające potrzebom słuchacza.

 

Potrzebujesz szybkich odpowiedzi?

Nasi Konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji również na czacie online. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy kliknąć na przycisk „Rozpocznij czat”.
Okno czatu otworzy się automatycznie, gdy nasz konsultant będzie dostępny.

Rozpocznij chat