My logo

 

KURSY STANDARD

dla dorosłych

92% Polaków uczy się angielskiego aby znaleźć lepszą pracę.

SPRAWDŹ SIĘ NA TEŚCIE JĘZYKOWYM

JAK TO DZIAŁA?

  Wiemy jak ważna w języku obcym jest sprawna komunikacja. Dlatego nasz cel to aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku angielskim.

    Precyzyjnie skonstruowany system powtórek pozwala efektywnie zapamiętywać przerobiony materiał.

  Stosujemy najnowocześniejsze aktualnie metody połączone ze sprawdzonymi, najciekawszymi elementami metod tradycyjnych. 

  Nie mniej istotna jest dla nas przyjazna atmosfera zajęć, gwarantowana przez wysoko wykwalifikowanych lektorów

 

Uczymy również metodą BEZPOŚREDNIĄ!

ZASADY ORGANIZACJI KURSU JĘZYKOWEGO DLA DOROSŁYCH:

HARMONOGRAM KURSU:

INTENSYWNOŚĆ:

2 razy w tygodniu po 90 minut

CZAS TRWANIA:

112 godzin lekcyjnych rocznie + 10h zajęć HELP TRACK GRATIS!

podręcznik w cenie kursu*

DNI ZAJĘĆ:

pn i śr | wt i czw | pn i pt | śr i pt

GODZINY ZAJĘĆ:

| 17.15 | 19:00


CENNIK i PŁATNOŚCI | Metoda bezpośrednia – więcej

1 WPŁATA:

2290 PLN

2 RATY:

po 1200 PLN

8 RAT:

po 315 PLN

ILOŚĆ OSÓB:

6 – 12

CENNIK i PŁATNOŚCI | Metoda komunikatywna:

1 WPŁATA:

2290 PLN

2 RATY:

po 1200 PLN

8 RAT:

po 315 PLN

ILOŚĆ OSÓB:

6 – 12

 

*Zestaw kursanta lub podręcznik w cenie kursu przy podpisaniu umowy na kurs roczny do 17.09.2021r

* HELP TRACK GRATIS! – więcej

RABATY | Promocje:

RABAT KONTYNUACYJNY
RABAT RODZINNY
RABAT STUDENCKI
RABAT JĘZYKOWY
100 zł za kontynuację  przy zapisie do dnia 17.09.2021r
 100,00 zł  dla drugiej i każdej kolejnej osoby z rodziny oraz dodatkowe 50,00 zł rabatu z kartą Rodzina 3+/5+
150 zł – na pierwszy kurs
100 zł – na kolejny kurs

Rabaty sumują się do kwoty 300 zł i 150 zł (kursy z częstotliwością spotkań 1 x tydz).  Osoby korzystające ze zniżek wyższych niż 300 zł (lub odpowiednio 150 zł dla kursów odbywających się 1 x w tygodniu) nie otrzymują innych zniżek i nie są brane pod uwagę przy naliczaniu rabatów rodzinnych. Rabat rodzinny dotyczy współmałżonków i ich dzieci. Rabaty odliczane są od ostatniej raty. Rabaty i bezpłatne podręczniki dotyczą wyłącznie kursów rocznych zrealizowanych w całości.


do wyboru następujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

Uczymy STACJONARNIE – HYBRYDOWO -ONLINE 

  ZAPISZ SIĘ TERAZ

KURSY JĘZYKOWE DLA DOROSŁYCH ODBYWAJĄ SIĘ NA 6 POZIOMACH ZAAWANSOWANIA.

Beginner

Kurs przeznaczony dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z jęz. angielskim. W trakcie kursu uczniowie poznają podstawowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne potrzebne do rozpoznawania i stosowania języka angielskiego w najprostszych sytuacjach życia codziennego. Po roku nauki kursant osiąga poziom podstawowy niższy.

Elementary

Kurs przeznaczony dla osób, które języka angielskiego uczyły się bardzo krótko lub chcą gruntownie powtórzyć podstawy. Materiał początkowy przerabiany jest szybciej niż na poziomie beginner, natomiast w trakcie kursu zwiększony jest zakres wymaganego słownictwa i gramatyki. Nacisk kładziony jest na komunikację w prostych sytuacjach życia codziennego. Po roku nauki kursant osiąga drugi poziom podstawowy.

Pre – Intermediate

Kurs przeznaczony dla osób, które uczyły się jęz. angielskiego przynajmniej rok. W trakcie kursu wiedza zdobyta na poprzednim poziomie jest powtarzana oraz poszerzana o kolejne zagadnienia gramatyczne (takie jak nowe czasy gramatyczne i zdania warunkowe). Po roku nauki kursant osiąga poziom średnio zaawansowany niższy.

Intermediate

Kurs przeznaczony dla osób, które uczyły się języka angielskiego przynajmniej dwa lata. Uczniowie dysponują coraz większą ilością środków językowych, dlatego kurs na tym poziomie skupia się na bardzo intensywnym poszerzaniu słownictwa oraz stopniowym eliminowaniu błędów w wypowiedziach, przy jednoczesnym zachowaniu swobody wyrażania myśli. Po roku nauki kursant osiąga poziom średnio – zaawansowany.

Upper – Intermediate

Kurs przeznaczony dla osób, które uczyły się języka angielskiego przynajmniej trzy lata. W trakcie kursu wiedza zdobyta na poprzednim poziomie jest poszerzana o kolejne zagadnienia gramatyczne (m.in. użycie czasowników modalnych w przeszłości) oraz nowe obszary tematyczne (takie jak historia, polityka, media). Na tym poziomie przechodzi się do tematyki abstrakcyjnej wymagającej większych nakładów językowych. Po roku nauki kursant osiąga poziom średnio – zaawansowany wyższy.

Advanced

Kurs nieegzaminacyjny będący naturalną kontynuacją poziomu Upper-intermediate, przeznaczony dla osób które w bardzo dobrym stopniu opanowały szeroki materiał gramatyczny oraz materiał leksykalny. Kurs na tym poziomie skupia się na dalszym wzbogacaniu słownictwa ze szczególnym uwzględnieniem wyrażeń idiomatycznych, frazeologii i poprawności stylistycznej. 

Wypełnij test online i dowiedz się jaki jest Twój  poziom językowy! Dopasuj swój harmonogram tygodnia do naszych kursów.

NAPISZ TEST

Otwórz ponownie chat
1
Close chat
Cześć! Dziękujemy za odwiedziny!

Start