My logo

KURSY TEEN

dla nastolatków

Jeśli wciąż masz problemy z odmianą czasownika „to be”

SPRAWDŹ SIĘ NA TEŚCIE JĘZYKOWYM

JAK TO DZIAŁA?

    Na zajęciach kładziemy nacisk na przełamanie bariery językowej i swobodną komunikację w najbliższych nastolatkowi sytuacjach życiowych.

    Precyzyjnie skonstruowany system powtórek pozwala efektywnie zapamiętywać przerobiony materiał.

    Pracę z tradycyjnym podręcznikiem uzupełniamy Interaktywnym Oprogramowaniem. To pomaga uczyć się skutecznie i bez stresu!

ZASADY ORGANIZACJI KURSU TEEN I-V

HARMONOGRAM KURSU | Nastolatki

INTENSYWNOŚĆ:

2 razy w tygodniu po 60 minut

CZAS TRWANIA:

80 godzin lekcyjnych rocznie + 5h zajęć HELP TRACK GRATIS!

*pakiet edykacyjny w cenie 100 zł

DNI ZAJĘĆ:

pn i śr | wt i czw | pn i pt | śr i pt

GODZINY ZAJĘĆ:

15.30 | 16:45 | 18:00

CENNIK i PŁATNOŚCI | Nastolatki:

1 WPŁATA:

2100 PLN

2 RATY:

po 1100 PLN

9 RAT:

po 250 PLN

ILOŚĆ OSÓB:

6 – 12

*Pakiet edukacyjny w cenie 100 zł 

* HELPTRACK GRATIS! – więcej

RABATY | Promocje:

RABAT RODZINNY
50,00 zł rabatu z kartą Rodzina 3+/5+

Zapraszamy również na kursy językowe z innych języków: niemiecki, hiszpański 

  ZAPISZ SIĘ TERAZ

KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY ODBYWAJĄ SIĘ NA 5 POZIOMACH ZAAWANSOWANIA.

Beginner Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy zaczynają naukę języka angielskiego. Program kursu obejmuje proste zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Tematyka zajęć oscyluje wokół życia codziennego w świecie nastolatka. Po roku nauki uczeń osiąga poziom elementarny.

Elementary Teen

Kurs przeznaczony dla uczniów będących na poziomie elementarnym. Program kursu obejmuje podstawowe zagadnienia gramatyczne i rozszerza słownictwo oraz kładzie nacisk na swobodną komunikację. Po roku nauki uczeń osiąga poziom podstawowy.

Pre – Intermediate Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy uczą się języka angielskiego przynajmniej od dwóch lat. Program kursu wprowadza coraz bardziej zaawansowany materiał językowy, jednocześnie systematyzując i utrwalając wiedzę z lat poprzednich. Na tym poziomie uczniowie doskonalą umiejętności dłuższego samodzielnego wypowiadania się oraz uczą się jak radzić sobie w codziennych sytuacjach . Po roku nauki uczeń osiąga poziom średnio-zaawansowany niższy.

Intermediate Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy uczą się języka angielskiego przynajmniej od trzech lat. Program kursu utrwala i rozszerza zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Szczególny nacisk kładziony jest na poprawność stylistyczną i składniową , oraz na umiejętne wykorzystanie struktur gramatycznych w kontekście (np. przepraszanie, udzielanie rad). Po roku nauki uczeń osiąga poziom średnio-zaawansowany.

Upper – Intermediate Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy uczą się języka angielskiego przynajmniej od czterech lat. Program kursu utrwala i rozszerza poznane wcześniej zagadnienia tematyczne, dzięki czemu uczeń nabiera coraz większej swobody komunikacyjnej i poprawności językowej. Do programu nauczania włączone są materiały autentyczne. Po roku nauki uczeń osiąga poziom średnio-zaawansowany wyższy.

Wypełnij test online i dowiedz się jaki jest Twój  poziom językowy! Dopasuj swój harmonogram tygodnia do naszych kursów.

NAPISZ TEST

Otwórz ponownie chat
1
Close chat
Cześć! Dziękujemy za odwiedziny!

Start