My logo

KURSY TEEN

dla nastolatków

Jeśli wciąż masz problemy z odmianą czasownika „to be”

SPRAWDŹ SIĘ NA TEŚCIE JĘZYKOWYM

JAK TO DZIAŁA?

    Na zajęciach kładziemy nacisk na przełamanie bariery językowej i swobodną komunikację w najbliższych nastolatkowi sytuacjach życiowych.

    Precyzyjnie skonstruowany system powtórek pozwala efektywnie zapamiętywać przerobiony materiał.

    Pracę z tradycyjnym podręcznikiem uzupełniamy Interaktywnym Oprogramowaniem. To pomaga uczyć się skutecznie i bez stresu!

ZASADY ORGANIZACJI KURSU TEEN I-V

HARMONOGRAM KURSU | Nastolatki

INTENSYWNOŚĆ:

2 razy w tygodniu po 60 minut

CZAS TRWANIA:

80 godzin lekcyjnych rocznie + 10h zajęć HELP TRACK GRATIS!

*zestaw kursanta w cenie

DNI ZAJĘĆ:

pn i śr | wt i czw | pn i pt | śr i pt

GODZINY ZAJĘĆ:

15.30 | 16:45 | 18:00

CENNIK i PŁATNOŚCI | Nastolatki:

1 WPŁATA:

1840 PLN

2 RATY:

po 965 PLN

8 RAT:

po 250 PLN

ILOŚĆ OSÓB:

6 – 12

*Zestaw kursanta lub podręcznik w cenie kursu przy podpisaniu umowy na kurs roczny do 17.09.2021r

* HELPTRACK GRATIS! – więcej

RABATY | Promocje:

RABAT KONTYNUACYJNY
RABAT RODZINNY
RABAT STUDENCKI
RABAT JĘZYKOWY
100 zł za kontynuację  przy zapisie do dnia 17.09.2021r
 100,00 zł  dla drugiej i każdej kolejnej osoby z rodziny oraz dodatkowe 50,00 zł rabatu z kartą Rodzina 3+/5+
150 zł – na pierwszy kurs
100 zł – na kolejny kurs

Rabaty sumują się do kwoty 300 zł i 150 zł (kursy z częstotliwością spotkań 1 x tydz).  Osoby korzystające ze zniżek wyższych niż 300 zł (lub odpowiednio 150 zł dla kursów odbywających się 1 x w tygodniu) nie otrzymują innych zniżek i nie są brane pod uwagę przy naliczaniu rabatów rodzinnych. Rabat rodzinny dotyczy współmałżonków i ich dzieci. Rabaty odliczane są od ostatniej raty. Rabaty i bezpłatne podręczniki dotyczą wyłącznie kursów rocznych zrealizowanych w całości.


Zapraszamy również na kursy językowe z innych języków: niemiecki, hiszpański oraz francuski

  ZAPISZ SIĘ TERAZ

KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY ODBYWAJĄ SIĘ NA 5 POZIOMACH ZAAWANSOWANIA.

Beginner Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy zaczynają naukę języka angielskiego. Program kursu obejmuje proste zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Tematyka zajęć oscyluje wokół życia codziennego w świecie nastolatka. Po roku nauki uczeń osiąga poziom elementarny.

Elementary Teen

Kurs przeznaczony dla uczniów będących na poziomie elementarnym. Program kursu obejmuje podstawowe zagadnienia gramatyczne i rozszerza słownictwo oraz kładzie nacisk na swobodną komunikację. Po roku nauki uczeń osiąga poziom podstawowy.

Pre – Intermediate Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy uczą się języka angielskiego przynajmniej od dwóch lat. Program kursu wprowadza coraz bardziej zaawansowany materiał językowy, jednocześnie systematyzując i utrwalając wiedzę z lat poprzednich. Na tym poziomie uczniowie doskonalą umiejętności dłuższego samodzielnego wypowiadania się oraz uczą się jak radzić sobie w codziennych sytuacjach . Po roku nauki uczeń osiąga poziom średnio-zaawansowany niższy.

Intermediate Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy uczą się języka angielskiego przynajmniej od trzech lat. Program kursu utrwala i rozszerza zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Szczególny nacisk kładziony jest na poprawność stylistyczną i składniową , oraz na umiejętne wykorzystanie struktur gramatycznych w kontekście (np. przepraszanie, udzielanie rad). Po roku nauki uczeń osiąga poziom średnio-zaawansowany.

Upper – Intermediate Teen

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy uczą się języka angielskiego przynajmniej od czterech lat. Program kursu utrwala i rozszerza poznane wcześniej zagadnienia tematyczne, dzięki czemu uczeń nabiera coraz większej swobody komunikacyjnej i poprawności językowej. Do programu nauczania włączone są materiały autentyczne. Po roku nauki uczeń osiąga poziom średnio-zaawansowany wyższy.

Wypełnij test online i dowiedz się jaki jest Twój  poziom językowy! Dopasuj swój harmonogram tygodnia do naszych kursów.

NAPISZ TEST

Otwórz ponownie chat
1
Close chat
Cześć! Dziękujemy za odwiedziny!

Start