My logo

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

Teddy Eddie to metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych.

Oficjalna strona metody: teddyeddie.pl

Dlaczego to działa?

100% wzrost

W ciągu ostatnich lat, metoda Teddy Eddie rośnie stabilnie rok do roku (przyrost mierzony zarówno liczbą wykupionych licencji, jak i liczbą szkolonych dzieci).

Stworzony przez mamy

Metoda Teddy Eddie powstała w 2009 roku, na potrzeby sieci szkół językowych CLAN. W jej tworzeniu brał udział zespół złożony zarówno z metodyków, jak i właścicielek szkół językowych, które są jednocześnie… mamami. To ich dzieci były pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami metody.

Więcej przyswajanych słów

Po dopracowaniu wewnętrznym i przebadaniu skuteczności (pięć razy więcej przyswajanych słów, w porównaniu do standardowych podręczników), Teddy Eddie ruszył na podbój świata – zajęcia tą metodą są prowadzone obecnie w ponad stu punktach w Polsce.

Dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

Teddy Eddie jest:

PRZYJAZNY
nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach

WIELOPOZIOMOWY
gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania

ELASTYCZNY
zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie

AMBITNY

zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym

PRZYJAZNY RODZICOM

zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka

WIARYGODNY

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

WESOŁY

zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę

BOGATY

zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym

BLISKI

naturalnemu przyswajaniu języka i prawdziwie komunikacyjny

 Nadal zastanawiasz się czy zapisać dziecko na kurs Teddy Eddie?

ZAPISZ SIĘ i POKOCHAJ EDDIEGO

Metoda opiera się na starannie zaprojektowanych materiałach:
flashcardach, gadżetach, scenariuszach gier i zabaw, nagraniach dźwiękowych oraz książkach.

Dzięki tej różnorodności Teddy Eddie nigdy się nie nudzi!


 POZIOMY TEDDY EDDIE | Cennik

 

Teddy Eddie START

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

Teddy Eddie STANDARD

Teddy Eddie STANDARD

Dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

TEDDY EDDIE ABC

TEDDY EDDIE ABC

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

TEDDY EDDIE SCHOOL

TEDDY EDDIE SCHOOL

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.


 

Teddy Eddie to aż 4 poziomy zaawansowania dostosowanych do wieku Twojego dziecka.

Otwórz ponownie chat
1
Close chat
Cześć! Dziękujemy za odwiedziny!

Start